O SKLEPIE


 Sklep stacjonarny  x MYSIA 3

SVOI - to nowatorska przestrzeń zrzeszająca polskich projektantów całej Polski. Wszystkie projekty dostępne w naszym sklepie zostały stworzone od "a" do "z" w POLSCE! Jesteśmy lokalnymi patriotami dlatego stawiamy na małe, rodzinne szwalni - tym samem wspierając Polski biznes.  "SVOI" - zostało stworzone w styczniu 2016 roku przez Łukasza Zarzycznego, od tego czasu wraz z Romą Kołodziejczyk i Maksem Szczepańskim poświecali każdą chwilę aby stworzyć przestrzeń przyjazną i otwartą. Wspólnie wyznając zasadę iż nie sprzedają ubrań, a ubierają ludzi. Od roku 2018 do zespołu dołączyła Katarzyna Żok oraz Ilona Kmet, które tworzą SVOI wraz z założycielami.


Mysia3 - to kameralny dom handlowy w ścisłym centrum Warszawy (ul. MYSIA3), miedzy placem Trzech Krzyży a rondem De Gaulle'a. Na pięciu poziomach kameralnej kamienicy utrzymanej w nowoczesnym, industrialnym stylu zlokalizowane są autorskie sklepy z modą, biżuterią, artykułami wyposażenia wnętrz czy kawiarnią.  
Zakupy przez internet

Nad naszą strona pracowaliśmy wiele miesięcy poszukując idealnego team'u, który spełni nasze oczekiwania. Pragnęliśmy stworzyć miejsce z wieloma możliwościami i zarazem proste w obsłudze. Wielu projektantów, których spotkasz na naszej stronie - dostępni są wyłącznie w naszym butiku - online jak i stacjonarnie.

Pamiętaj, to miejsce stworzyliśmy dla Ciebie, wiemy że ten sklep będzie ewoluował i rozwijał się z każdym dniem.

Poczuj się jak w domu - jesteś u siebie, jesteś w SVOI. Jeżeli będziesz potrzebować naszej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerami: 537-588-580 oraz 513-195-628