KIM JESTEŚMY?Sklep stacjonarny x MYSIA 3

SVOI - to nowatorska przestrzeń zrzeszająca polskich projektantów z całej Polski. Wszystkie projekty dostępne w naszym sklepie zostały stworzone od "a" do "z" w POLSCE! Jesteśmy lokalnymi patriotami dlatego stawiamy na małe, rodzinne szwalnie - tym samym wspierając Polski biznes.  
"SVOI" - ZOSTAŁO STWORZONE W STYCZENIU 2016 ROKU PRZEZ ŁUKASZ ZARZYCZNEGO. 
OBECNIE STANOWISKA MENAGERA SKLEPU PIASTUJE SYLWIA ALABRUDZIŃSKA.
                                                                                         
W ROKU 2019, SKLEP SVOI - ZAPROJEKTOWAŁ PIERWSZĄ AUTORSKĄ KOLEKCJE NA SEZON LATO2019, KTÓRA SPRZEDAŁA SIĘ BŁYSKAWICZNIE. PO SUKCESIE PIERWSZEJ KOLEKCJI, NIEZWŁOCZNIE ROZPOCZĘLIŚMY PRZYGOTOWANIA DO KOLEJNYCH SEZONÓW.
                                                                                         
MYSIA3- TO KAMERALNY DOM HANDLOWY W ŚCISŁYM CENTRUM WARSZAWY (UL.MYSIA3) MIĘDZY PLACEM TRZECH KRZYŻY A RONDEM DE GAULLE'A. NA PIĘCIU POZIOMACH KAMIENICY UTRZYMANEJ W NOWOCZESNYM STYLU ZLOKALIZOWANE SĄ AUTORSKIE SKLEPU JAK I ŚWIATOWE BRANDY TAKIE JAK LECIA CZY COS STORE.

                                                                                                                                


Zakupy przez internet

Nad naszą strona pracowaliśmy blisko rok, poszukując idealnego team'u, który spełni nasze oczekiwania. Pragnęliśmy stworzyć miejsce z wieloma możliwościami a zarazem proste w obsłudze. Wielu projektantów, których spotkasz na naszej stronie - dostępni są wyłącznie w naszym butiku - online jak i stacjonarnie.
Pamiętaj, to miejsce stworzyliśmy dla Ciebie, poczuj się jak w domu - jesteś u siebie, jesteś w SVOI.

Jeżeli będziesz potrzebować naszej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji telefonicznie: 730-934-588 oraz mailowo mysia3@svoi.pl